Alaaddin sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Alaaddin
11 Kasım 2023 22:14
502

2020'n başında Türkiye'den garantili Samsung Galaxy Note 7 telefon aldım. Telefon bir ay önce düştü ve ekranı tamamen gitti, açılmıyor. Samsung servislerde telefonun yedek parçası yok. Hiçbir şekilde piyasada telefonun ekranından temin edilemiyor. İçinde rehberim, fotoğraf video ve diğer dokümanları...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.7 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3500 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 8 Octa 8890 |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x2560 (QHD) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |